Brandnertal, Bürserberg (Rakousko) – 10.423,-

14.1. (sobota) – 21.1. (sobota), polopenze

Hotel Dunza

Hotel: Příjemný hotel familiengefuhrte Dunza vybavena ve venkovském stylu s hodně dřeva ve Brandnertal na Tschengla, slunné náhorní plošině, nad Bürserberg, s krásným výhledem do 5 Taler (Montafon, Klostertal, Waldgau, Grosswalsertal a Brandnertal), prostřední lyžařského areálu s 70 km sjezdovek a 14 vleků v Trojmezí Rakousko – Švýcarsko – Lichtenštejnsko.

Umístění a vzdálenostech: Centrum města: Bürserberg 3,5 km Veřejný krytý bazén: Val Blu Bludenz 10 km, obchod: Bürserberg 3,5 km, nákupní místa: Bürserberg 3,5 km Vlak: Bludenz 8 km, letiště: Curych letiště 180 km , vysoká nadmořská výška středisko: 871 m, zastávka ski / vlekům: Einhornbahn Mittelstation Bürserberg 500 m, běžkařské: Bürserberg 100 m, sjezdové lyžování možném do domu: ano, v závislosti na sněhu, hotelová kyvadlová doprava: zdarmaPickup Bludenz stanice hotelovým minibusem (na rezervaci a uvést příjezdu do hotelu).

Obecné zařízení: recepce, bar, Wireless-LAN: zdarma (recepce pouze v prostoru restaurace), úschovna lyží, parkoviště inclusive, jídelna, restaurace, terasa s schonem počasí, hosting, konferenční místnost.

Pokoje: betlém jako přeplnění všech typů pokojů je to možné, sprcha / WC, Fohn: půjčovna na recepci, v závislosti na dostupnosti, župan k zapůjčení podporující začlenění, pantofle na úvěr inclusive, balkon / terasa, posezení nebo pracovní stůl, rádio, SAT TV, trezor inclusive, nekuřácké: všechny pokoje nekuřácké.

Typy Pokoj / apartmán: 2-3 lůžko sprcha / WC / balkón, 3. osoba na rozkládací pohovkou, ~ 25 m2, 1x lůžko, sprcha / WC / balkón, ~ 25 m2, 4 lůžkový pokoj 2 FU, sprcha / WC / balkón, rodinné ubytování do dětského pokoje s palandou, ložnice, 1 koupelna, min. 2 ad. A 2 děti max. 2 ad. A 2 děti do 16,9 let, ~ 45 m2

Zahrnuty do fitness a wellness centra: Lázně: ~ 200 m2, přístup pro děti musí být v doprovodu dospělé osoby. Sauna, relaxační místnost, tepidárium, Otevřeno: denně od 14:00 do 8:00 p.m.

Poplatky jsou ve fitness a wellness center: masáž: jmenování na místě, vířivé koupele: místní ceny, otevírací doba: denně otevřena od 14:00 do 20:00, vstupné pro děti musí být v doprovodu dospělé osoby.

Jídlo v ceně: polopenze, Begrussungsdrink, snídaně-bufet, večeře (4 cesta): výběr z hlavního jídla, vánoční večeři (24.12.): 6 chodech, nepořádek s hosty, půlnoční mši, Silvestrovská večeře: v menu o 6 chodech, house party s DJ.

Zábava V ceně: stolní tenis, 1x týdně výlet lucerna s odrazem a Schnapsle.

gebuhrenpflichtige Zábava: Prohlídky na sněžnicích s Husky psy: Místní cenu.

Děti: Dětská postýlka na objednávku, herna: neudržováne, půjčovna her, dětské menu: na vyžádání, vysoké židličky.

Domácí zvířata: 5 EUR, – za den na starosti lokálně, bez jídla.

Zimní tip: Rodinný lyžařský areál ve Vorarlbersku! Bergbahnen Brandnertal 3. grosstes Vorarlbersko lyže. Sloučením ohně a Bürserberg s novým Panorama Bahn 50% sjezdovek, 14 železničních tratí a vleků, 70 km upravené sjezdovky, upravované, zimní turistika, běžecké lyžování (Ronaloipe 15 km zpáteční) a Furkla vysoké Běh na lyžích 16 km daleko.

Různé: Platební karty: debetní karta / EC-karty, Mastercard, Visa, American Express, Diners Club, Invalidní vozík: Ne, Příjezd od: 16:00 Check-out do: 11:00.