Davos – Klosters, Davos (Švýcarsko) – 14.192,-

15.4. (pondělí) – 22.4. (pondělí), polopenze

Hotel Bünda

Hotel: Tradiční 3 * hotel Bünda s bydlištěm (domy jsou propojeny pod zemí) je centrálně umístěný na úpatí Parsenn v těsné blízkosti Parsennbahn a místní dopravy. V destinaci Davos-Klosters můžete očekávat více než 300 kilometrů sjezdovek rozložených do 6 lyžařských areálů.

Poloha a vzdálenosti: Centrum: Davos 500 m, potraviny: Davos 200 m, obchody: Davos 500 m, vlaková stanice: Davos 150 m, letiště: Curych – Kloten 150 km, vysokohorská oblast: 1.450 m, lyžařský areál: Parsenn Davos 150 m , Běžecká trasa: Davos 50 m.

Obecné vybavení: recepce, úschovna zavazadel, lobby / lobby, bezbariérový přístup: zdarma, úschovna lyží, výtah, parkoviště: platí se na místě, CHF 10, – za auto / Terasa: za dobrého počasí, plus samoobsluha – venkovní, nekuřácký dům.

Vybavení pokojů: Dětská postýlka jako přeplněnost ve všech typech pokojů, vana nebo sprcha / WC, vysoušeč vlasů, balkón / terasa: volitelně, posezení: částečně, rozkládací pohovka: částečně, minibar: proti místnímu poplatku, alternativně nápoje stroj na chodbě, Kabelová televize, Wireless Lan: zdarma, trezor: zdarma, nekuřácký.

Typ pokoje / apartmánů: Dvoulůžkový pokoj s vanou / sprchou / WC, Standard, 16 – 22 m², Dvoulůžkový pokoj s vanou / Sprcha / WC / Balkon, Komfort s výhledem na Seehorn nebo Jakobshorn Ložnice / WC / Balkon / Extra, Superior s výhledem na Parsenn (polední a večerní slunce), 3. osoba na rozkládací pohovce, ~ 22 m², 4-5 lůžkové / WC / balkon, Dvojlůžko, 5. osoba na rozkládacím gauči, min. 2 dospělí a 2 děti do 15,9 let, max. 4 dospělí a 1 dítě do 15,9 let, ~ 35 m².

Poplatky na místě: Místní daň: CHF 5,90 na osobu / noc (od 12 let).

Zahrnuto do fitness a wellness oblasti: Wellness oblast: ~ 100 m², Děti: Pouze v doprovodu dospělé osoby. Parní lázeň, sauna, infračervená kabina, relaxační místnost, otevírací doba: od 16:00 do 20:00, od 7 nocí na osobu nad 16 let zdarma masáž v hotelu Bünda Davos, cca 25 min. v hodnotě CHF 55, – (schůzka na recepci hotelu na místě).

Poplatky ve fitness a wellness centru: Masáže: na vyžádání.

Stravování v ceně: polopenze, snídaně formou bufetu, večeře (4 kurzy): Hlavní volitelný výběr, povinná vánoční večeře: slavnostní vánoční večeře dne 24.12. a 25.12., povinná silvestrovská večeře: Silvestrovská gala s večeřími o 5 chodech, aperitivem šampaňského a uměleckými představeními.

Zábava zahrnovala: Karta Davos / Klosters Inclusive pro volné využívání otevřených vleků destinací Davos a Klosters podle letního jízdního řádu a také bezplatné využití místních autobusů a Rhaetianské železnice (2. třída) mezi Klosters / Davos, Davos a Filisur a další volné nebo diskontované Nabídky s kartou Davos Inclusive.

Děti: dětská postýlka: zdarma na vyžádání, dětské hřiště, dětské menu, vysoká stolička.

Domácí zvířata: Pes povolen, CHF 12, – za psa / noc, za poplatek bez stravy.

Různé: Kreditní karty: Debetní karta, MasterCard, Visa, Bezbariérový přístup: Ne, Check-in: 15:00, Odhlášení: 11:00.

(strojový překlad)