Innsbruck, Wildermieming (Rakousko) – 10.093,-

10.2. (sobota) – 17.2. (sobota), polopenze

Hotel Landhotel Jäger

Hotel: venkovský hotel se nachází na krásném bojovník, slunné náhorní plošině v idylickém městečku Wildermieming Mieminger.

Poloha: V entrum. Příloha: 10 m Veřejný krytý bazén: Telfs 5 km Obchod s Potravinami: 500 m Obchody: 500 m Vlakové nádraží: Telfs 5 km Letiště: Innsbruck 30 km Nadmořská výška: 870 m Lyžařský areál / Lanovka: Obsteig 8 km Skibus zdarma (public) přímo od hotelu.

Vybavení: Recepce se zdarma trezor, obývací pokoj, i tyrolskérbenstube nabitá s krbem, internetový koutek zdarma, parkování u hotelu, restaurace, bar, terasa, zahrada, trávník, slunečníky, lehátka.

Vždy sprcha / WC, župan za poplatek, balkon, posezení, rozkládací gauč v 2-3 lůžkových pokojích a 2-4 lůžkových pokojích (částečně ustellbetten místo guač), rádio, telefon, satelitní nebo kabelovou TV. Které jsou vždy umístěny v hlavní dům a sousední dům.

Fitness / Wellness: v ceně: finská sauna, Sanarium, bylinná parní lázeň, relaxační místnost s vyhřívanými lavičkami tepla mramoru, Kneippova lázeň, čerstvý vzduch, prostředí s výhledem na hory Mieminger řetězu, v závislosti na otevírací doba Auhang místě.

Stravování: v ceně: snídaně, káva, čaj a zákusek formou bufetu v odpoledních hodinách (15:00 bis 17:00 hodiny hodiny), 4 chodech s možností výběru, salátový bufet, Všechny pokrmy jsou podávány pro všechny hosty v hlavní budově

Děti: dětská postýlka na dostupnost, a to bezplatně.
(strojový překlad)