Les 3 Vallées (Tři údolí), Les Menuires (Francie) – 34.788,-

30.12. (sobota) – 6.1. (sobota), polopenze

Hotel Neige et Ciel

Komfortní hotel Neige et Ciel se nachází jen cca 200 m od sjezdovek a vleků. Za dobrých sněhových podmínek máte možnost sjet na sjezdovku přímo z prahu dveří. K obchodům se dostanete po cca 200 m. K místnímu sportovnímu centru s bazénem saunou, posilovnou a dalším zařízením je to cca 150 m. K vybavení ubytování patří recepce, výtah, salónek s krbem, restaurace s panoramatickým výhledem, bar lounge se slunečnou terasou, dětský herní koutek stejně jako lyžárna s přímým přístupem na sjezdovku. Ve veřejných prostorách hotelu lze použít Wi-Fi (za poplatek). Veřejné parkoviště najdete poblíž ubytování (zdarma, dle dispozice).

K dispozici je několik zábavných klubů (viz. informace na místě, dle otevírací doby, za poplatek). „Les Clubs de Léo“ je pro děti od 3 měsíců do 5 let. Nabídka zahrnuje indoorové i outdoorové aktivity. Během francouzských prázdnin je klub k dispozici i starším dětem a mládeži (hry, sportovní utkání, diskotéka: (23.12.17 – 06.01.18, 10.02. – 10.03.18 a 07.04. – 28.04.18). Nechybí ani zábavný program pro celou rodinu, například kino, společenské hry nebo karaoke a jednou v týdnu se pořádá živý koncert. O Vánocích a na silvestra je nabízen speciální sváteční program.

Pokoje
Příjemně zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, TV, telefon (za poplatek), minibar a bezpečnostní schránku (v ceně) a některé pokoje mají balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z bufetu s hlavními pokrmy a s dezerty včetně vína volitelně v poledne nebo večer. Občas se pořádají tematické večery nebo se podávají regionální specialitky. Pro děti je k dispozici dětské menu.