Saas Fee a Saastal, Saas Grund (Švýcarsko) – 10.161,-

16.1. (sobota) – 23.1. (sobota), polopenze

Hotel Bärgsunnu

S: Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Platební karty: ne Příjezd od 14:00 hodin, odjezd do 10:00 hodin. Chyby a změny jsou vyhrazeny.ension: Begrüungsdrink, snídaně formou bufetu, střídají 4 až 5-chodech (denně mění), na žádost místní speciality, jako raclette, fondue, atd., zeleniny, salátů a bylinkami z vlastní zahrady domova!

Děti: dětská postýlka, společenská místnost, stolní hry, hřiště v okolí domu, dětská vysoká židle, dětské zoo.

Domácí zvířata: CHF 7, – za den bez potravy.

Letní Tip: Hotel je parkoviště – ideální pro děti!

DalšíLounge, čítárna, TV místnost, internetový koutek zdarma, výtah, bezplatné parkoviště, snídaňová místnost, jídelna, restaurace, bar, terasa, zahrada, zahrada, louka, slunečníky, lehátka.

Vždy sprcha / WC, vysoušeč vlasů, balkon, rádio, TV se satelitním příjmem, internet na vyžádání – zdarma, trezor, nekuřácké.

Fitness / Wellness: Za poplatek: další veřejnost. Krytý bazén (za poplatek) s lázněmi asi 1 km.

Stravování: V ceně: polopenze,Hotel: Tento útulný rodinný hotel, hotel se nachází na okraji Saas Grund na slunném místě.

Poloha: V entrum. Koupaliště: Sportovní centrum Saas Fee 4 km Obchod s Potravinami: 200 m Obchody: 200 m Vlakové nádraží: Brig – poštovní autobus do země Saas 30 km letiště: Ženeva 224 km Nadmořská výška: 1560 m koupaliště / jezero: 200 m lanovka: Hohsaas 200 m autobusová zastávka 100 metrů od hotelu.

Vybavení: Recepce, (strojový překlad)