St. Moritz / Engadin, Zuoz (Švýcarsko) – 21.935,-

19.12. (sobota) – 26.12. (sobota), polopenze

Hotel Engiadina

nd Přátelé svůdných vůní přicházejí v nejvyšší pražírny v ceně Evropě? Caferama více o historii kávy na trati.

Ostatní: Deska začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Kreditní karty: MasterCard, Visa, MasterCard, American Express. Bezbariérový přístup: ano po domluvě. Příjezd od 15.00 hodin, odjezd do 12,00 hodin. Transfer z letiště do uoz Urich, nebo naopak, CHvysoká židle na požádání.

Domácí zvířata: CHF 20 – za den bez potravy – dle dohody.

Letní Tip: na 2 noci ubytování v hotelu St Engiadina uoz pojedete do horské dráhy v regionu zdarma. Panorama hor a jezer také zaručuje vaše srdce bít rychleji. Kultura nadšenci budou okouzleni historické vesnice a obdivovat pyšní patricijské domy, velmi dobře zachovalé siPoloha: V entrum. Koupaliště: Minerální koupel and Spa Samedan 10 km Obchod s Potravinami: 0 m Obchody: 0 m Vlakové nádraží: uoz 500 m Letiště: Urich letiště 235 km ledovec: Pontresina 20 km Nadmořská výška: 1750 m lanovka: uoz 900 m hotelu kyvadlová doprava zdarma: při příjezdu nebo odjezdu z / na nádraží po domluvě uoz

Vybavení: Recepce, lobby, společenská místnost / lobby, společenská místnost, čítárna, TV místnost, zimní zahrada, kancelář, internetový koutekzdarma, bezdrátové sítě LAN, boot místnost, půjčovna místnost, výtah, parkování zdarma na dostupnost, jídelna, restaurace a Engiadina Chamanna, bar, terasa bavit. Nekuřácká jídelna a restaurace Engiadina, Chamanna kouření.

Vždy: vana nebo sprcha / WC, vysoušeč vlasů, koupací plášť na požádání, pantofle, posezení, minibar, rádio, telefon, TV se satelitním příjmem, bezdrátové sítě LAN, trezor, nekuřácké.

Fitness / Wellness: Zahrnuje: vyhřívané Auenschwimmbad (pokud počasí dovolí) 7 x 15Hotel: Hotel Engiadina Příspěvek byl postaven v roce 1876 jako komfortní hotel v malebné a historické vesnice uoz a domů pro 130 roků hosty z celého světa. Tento hotel se osobně podařilo zrekonstruovaný moderní standardy přizpůsobit Ince a poskytuje stylové zázemí pro vaši dovolenou. uoz je daleko od moderní Svatý Mořic a veřejné i soukromé dopravy dosáhnout. Které byly vždy kompletně zrekonstruován v roce 2010.

m, sauna, parní lázeň, otevírací doby na požádání. Děti mají utritt do sauny a parní lázně více než 16 let.

Stravování: V ceně: Polopenze: hosté s pobyty na 7 nocí, v neděli večer pozváni na aperitiv, snídaně formou bufetu, večeře gurmán deska, 4-chodové večeře s možností výběru (dvě hřiště pro děti do 12,9 roků 3-kurz pro děti 13 až 16,9 roků).

Děti: dětská postýlka po předchozí domluvě, herna, dětské menu na vyžádání děti,F 800, – paušální částka za cestu a cestování, Max. 6 lidí (na objednávku). Chyby a změny jsou vyhrazeny. (strojový překlad)