Stubaital, Fulpmes im Stubaital (Rakousko) – 14.818,-

4.2. (sobota) – 11.2. (sobota), polopenze

Hotel Hotel Alphof

Rodinný tříhvězdičkový hotel Alphof leží uprostřed údolí Stubai, jen asi 50 m od centra Fulpmesu. Skibus staví přímo před domem a doveze vás pohodlně do cca 800 m vzdáleného lyžařského střediska „Schlick 2000”. Na ledovec Stubai se dostanete po přibližně 20 km. Nejbližší běžecké stopy se nachází zhruba ve vzdálenosti 100 m.

K obecnému vybavení pěkného ubytování patří nový salónek s recepcí, Wi-Fi (v ceně), místnost s TV, světnička, místnost na snídaně, jídelní sál, bar a také lyžárna. Pro odpočinek je zde wellness zařízení o velikosti přibližně 350 m² s parní lázní, saunou, finskou saunou a kabinkou s infračerveným zářením, které je možné využít zdarma (16.00 – 19.00 hodin). Za poplatek si můžete na místě objednat masáže nebo procedury v centru krásy. Dle dispozice je možno využít bezplatné parkoviště a místo v garáži.

Místní turistická kancelář nabízí spoustu volnočasových aktivit.

Pokoje
Útulné pokoje mají všechny koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, Wi-Fi (v ceně), telefon, bezpečnostní schránku (v ceně), sedací koutek a některé mají také balkon nebo terasu.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o čtyřech chodech a salátového bufetu (na výběr je ze dvou hlavních jídel). Pro děti je nabízeno speciální menu..

Konají se také tématické večery jako např. sedlácký bufet. Vánoční večeře je již zahrnuta v ceně. Silvestrovské menu je možné si přiobjednat na místě za poplatek.