Tiroler Zugspitz Arena, Lermoos (Rakousko) – 9.984,-

15.3. (neděle) – 22.3. (neděle), polopenze

Hotel Garni Lärchenhof

Proč sem?
výběr ubytování pro malé i velké skupinyskipas servis na recepci

Poloha objektu Garni Lärchenhof
centrum města Lermoos cca 1 km.

Vybavení objektu Garni Lärchenhof
komplex se skládá ze 2 budov (10 apartmánů ve vedlejší budově, cca 50 m a 20 pokojů v hlavní budově), jídelna, společenská místnost, bar, kavárna s terasou. Výtah. Lyžárna se sušárnou obuvi.

Ubytování v objektu Garni Lärchenhof
Dvoulůžkové pokoje (A2A): vana/sprcha, WC, sat. TV, rádio, telefon, balkon.Jednolůžkové pokoje (A1A): vybavení jako A2A.Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutek (dvouplotýnkový vařič, chladnička, kávovar), sat. TV, rádiem, telefonem a trezorem.Jednopokojový apartmán (F2F): cca 30 m2, pro 1-2 osoby, obývací pokoj/ložnice s manželskou postelí, balkon.Dvoupokojový apartmán (F1J/F2J/F3J/F4J/F5J): cca 45 m2, obývací část, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 trojlůžkový pokoj, balkon.Třípokojový apartmán (F6H): cca 75 m2, pro 1-6 osob, obývací část, 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Stravování v objektu Garni Lärchenhof
bez stravy (apartmány F) nebo snídaně (pokoje A) nebo polopenze (pokoje A). Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze k večeři výběr z menu se salátovým bufetem.

Připojení k Internetu
WiFi zdarma.

Možnosti wellness a relaxace v objektu Garni Lärchenhof
zdarma: sauna, parní lázeň a odpočívárna (některé dny dle rozpisu v hotelu). Za poplatek: solárium.

Vybavení a možnosti zábavy pro děti
dětská herna, funpark.

Bonus pro ubytované v objektu Garni Lärchenhof
1x vstup zdarma vstup do veřejného krytého bazénu v Ehrwaldu.

Doplňující informace k objektu Garni Lärchenhof
parkování: parkoviště v ceně; domácí zvíře: cca 5 €/den; lázeňská taxa: cca 2 € den/osoba, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 29.12-4.1. a 2.2.-8.3. sobota/7 nocí.

Informace pro příznivce lyžování
Vlek/lanovka: cca 1 km (Grubgstein)Půjčovna lyží: cca 1 kmLyžařská škola: cca 1,5 kmSkibus: u hoteluSkipas servis: na recepci

V ceně zájezdu zahrnuto
ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.