Val di Fiemme / Obereggen, Cardano / Kardaun (Itálie) – 7.560,-

11.2. (sobota) – 18.2. (sobota), polopenze

Penzion Gasthof Zur Sonne

Hotel: Rodinný Gasthof zur Sonne se nachází v údolí Defereggen. Einwarts údolí leží hory Rosengarten a Latemar masivní a údolí auswarts jihotyrolská města Bolzano. Ideální základnou z pro zkoumání, výlety nebo sportovní aktivity.

Poloha a vzdálenosti: centrum: Harrow Bach 7 km, krytý bazén: Bolzano 7 km, obchod s potravinami: Bolzano 7 km, nákupní: Bolzano 7 km, autobusová zastávka: vis vis, letiště: Bolzano 10 km, město místo: 690 m lyžařské oblasti/horská dráha: Obereggen 10 km běh: Deutschnofen 10 km skibus (Další zastávka): vis vis hotel (stojí asi Euro 4,-až 5 za týden, vstupenky v hotelu k dispozici), sjezdové do domuje to možné: ne, hotelová kyvadlová doprava: Ne.

Obecné zařízení: recepce, Pack Service: na žádost, recepce, TV místnost, bar, w LAN: zdarma bezplatně, boot room, lyžařské skladovací místnost, výtah, parkování: bez poplatku, snídaňová místnost, jídelna, restaurace, bar, kavárna, terasa, nekuřácký dům: s jejich vlastní kuřárna.

Pokoje: možné postýlku jako Uberbelegung ve všech typech pokojů, vana nebo sprcha/WC, vysoušeč vlasů: částečně dostupné, jinak na recepci k dispozici, župan na úvěr: zdarma, balkon/terasa: nepovinné, pull-out gauč: ve vícelůžkových pokojích na požádání, tel.: částečné, SAT-TV, W-LAN: zdarma, bezpečné: částečné, Nekuřácké pokoje.

Pokoj / apartmán typy: 2-3 lůžko sprcha / WC, ~ 20 m2, 2-3 lůžka sprcha / WC / balkón, ~ 21 m2, 2-4 lůžky koupelna / sprcha / WC / balkón, ~ 22 m2.

Poplatky jsou služby: Pobytová taxa: cca 1,70 € za osobu / noc (nad 15 let).

Zahrnuty do fitness a wellness centra: lázně: 40 m2, pro děti od 0 let. Pouze v doprovodu dospělé osoby. Finská sauna, bylinková sauna, infračervená sauna, relaxační místnost, čajový koutek v relaxační místnosti, otevírací doba: od 15:00 do 20:00.

Jídla zahrnutá: polopenze, snídaně formou bufetu: bohaté, dort: od 15:30 do 17:00 (doručena), večeře (3 způsob): menu výběr, tematické večery: 1 x za pobyt Jižní tyrolské Spezialitatenabend s malými degustace (2 x červená a 2 x bílý) nebo pizza večer s malým degustace (2 x červené a 2 x bílý), vánoční večeře (24.12), povinná silvestrovská večeře (účtování přes cestovní kancelář Eurotours).

Zábava V ceně: stolní tenis.

Děti: Dětská postýlka: před přihlášení, herna, hry pronájem, dětské menu, židličky.

Domácí zvířata: zdarma bez jídla.

Ostatní: platební karty: platební karty, MasterCard, Visa, vhodné i pro vozíčkáře: Ne, podívejte se na: 14:00, check-out do: 10:00. Směry: dálniční sjezd Bolzano, obrátit na sever, a vždy směr Nova Levante/Welschnofenu, po 500 m u čerpací stanice odbočte doprava, zatáhněte na kruhovém objezdu v tunelu. Po tunelu na pravé straně Gasthof zur Sonne se nachází 2 km.