Westallgäu, Oberstaufen (Německo) – 21.664,-

10.3. (neděle) – 17.3. (neděle), polopenze

Hotel Golf & Alpin Wellness Resort Hotel Ludwig

Komfortní čtyřhvězdičkový Superior-Golf & Alpin Wellness Resort Hotel Ludwig Royal se nachází na klidném místě v městské části Steibis, asi 5 km od centra Oberstaufen a zážitkového bazénu Aquaria. Zastávka autobusu a nástup do Skiarény Imberg leží v přímé blízkosti hotelu (cca 50 m).

K vybavení moderního hotelu patří recepce se vstupní částí, výtah, Wi-Fi, lobby, čítárna/galerie, restaurace, jídelna na snídaně, bar, lyžárna, terasa, bezplatné parkoviště a zpoplatněná parkovací garáž (dle dostupnosti).

Komfortní a prostorné wellness zařízení na 1 800 m² (v ceně, otevírací doba viz vývěska) disponuje posilovnou, krytým bazénem, parní lázní, bio kabinkou s infračerveným zářením, finskou saunou, relaxační místností a vířivkou. Za poplatek si můžete dopřát solárium stejně jako nabídku centra krásy a masáže (otevírací doba dle dostupnosti). Dále obdržíte 1x na osobu a pobyt poukaz do wellness ve výši 30 € na masáže (nelze proplatit v hotovosti, nepřenositelné).

Pro hotelové hosty existuje během pobytu sleva 25 % na denní lyžařskou jízdenku Imberg Arena (zimní provoz) a sleva 30 % denní lyžařskou jízdenku Hochgrat (zimní provoz). Kromě toho obdržíte u Sport Hauber 10% slevu u partnera na textilie.

Pokoje
Útulné pokoje mají vanu nebo sprchu s WC, satelitní TV, Wi-Fi (u některých snížená kvalita příjmu), fén na vlasy, minibar (za poplatek), trezor a balkon.

Stravování
V ceně zájezdu zahrnutá polopenze PLUS obsahuje nápoj na přivítanou, láhev vody na pokoji na pobyt, bohatou snídani formou švédských stolů s bio koutkem, čerstvě připravenými vaječnými pokrmy a bavorskými snídaňovými specialitami. Odpoledne Vás čeká Tea-Time v König Ludwig-Galerie s čajem, sušenkami a něčím malým k zakousnutí (15 17 hod.), večer Vám bude servírována čtyřchodová gurmánská večeře se salátovým bufetem.