Westallgäu, Oberstaufen (Německo) – 21.775,-

14.2. (neděle) – 21.2. (neděle), polopenze

Hotel Golf & Alpin Wellness Resort Hotel Ludwig Royal

Komfortní čtyřhvězdičkový Golf & Alpin Wellness Resort Hotel Ludwig Royal leží v místní části Steibis, asi 5 km od centra Oberstaufenu a od aquaparku Aquaria. Vstup do lyžařského střediska Skiarena Oberstaufen leží přímo naproti hotelu (cca 50 m).

K vybavení moderního hotelu patří vstupní prostor s recepcí, výtah, salónek, Wi-Fi (za poplatek), lyžárna, restaurace, bar a místnost na snídaně. Wellness zařízení, které můžete bezplatně využít (otevírací doba dle vývěsky), nabízí posilovnu, krytý bazén, parní lázeň, saunu, finskou saunu, bio kabinku s infračerveným zářením, relaxační místnost a vířivku. Za poplatek můžete kromě toho využít také solárium, nabídku centra krásy a masáže (otevírací doba dle domluvy). Mimo jiné obdrží každý host slevu 20 % na wellness procedury.

K tomu obdržíte také za polatek Oberstaufen PLUS Card, se kterou můžete využít zdarma vleky a lanovky Hochgratbahn, Imbergbahn, Hündlebahn, Thalkirchdorf a také Sinswang. Dále máte zdarma vstup do aquaparku Aquaria Oberstaufen a můžete využít také místní autobus (linka 9795) (změna služeb vyhrazena, viz. info na místě).

Bezplatné parkoviště a parkovací garáže za poplatek jsou dle dispozice u domu.

Pokoje
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV s programy Sky, Wi-Fi (za poplatek), fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně), minibar (za poplatek) a některé mají také balkon nebo terasu.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá z nápoje na přivítanou v den příjezdu, vydatné snídaně formou švédských stolů s bio koutekm, čerstvě přiravených vaječných pokrmů a bavorských specialit a dále z večerního gurmánského menu o čtyřech chodech (na výběr ze tří hlavních jídel) s předkrmem a salátovým bufetem. Kromě toho je odpoledne připraven „Tea-Time” na galerii krále Ludwiga.