Wilder Kaiser – Brixental / Hohe Salve, Hopfgarten (Rakousko) – 8.726,-

19.12. (sobota) – 26.12. (sobota), polopenze

Hotel Hotelový penzion Unterbräu

Útulný tříhvězdičkový hotelový penzion Unterbräu se nachází v centru Hopfgartenu. Skibus zastavuje cca 50 m před hotelem a k vleku Hohe Salve, stejně jako k trase pro běžkaře je to zhruba pouhých 400 m. Hotel vyzařuje rodinnou atmosféru a je vybaven recepcí, hotelovou halou, salónkem, společenskou místností, jídelnou, barem a také Wi-Fi (v restauraci, salónku a společenské místnosti, zdarma) a lyžárnou.

Ubytování má k dispozici rovněž i solárium (celodenně) a saunu (denně, 16.00 – 18.00 hodin), obojí vám je k dispozici za poplatek. Cca 200 m od hotelu je bezplatné parkoviště.

Pokoje
V rustikálním stylu zařízené pokoje jsou vybaveny koupelnou nebo sprchou s WC, kabelovou TV, Wi-Fi (v ceně), fénem, bezpečnostní schránkou (v ceně) a některé i balkonem.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech s možností výběru hlavního pokrmu. Dietní kuchyně a dětská menu jsou po předchozí domluvě možná. Vánoční a silvestrovská večeře jsou taktéž zahrnuty v ceně zájezdu.