Wipptal, Steinach am Brenner (Rakousko) – 16.122,-

26.3. (sobota) – 2.4. (sobota), polopenze

Hotel Hotel Wilder Mann

Tento tradiční stylový 3-hvězdičkový Hotel Wilder Mann leží přímo v centru města a cca 1 km od lyžařského střediska Bergeralm. Zastávka skibusu se nachází u domu, začátek běžecké trati naleznete přibližně po 600 m. K vybavení ubytování v pohostinném tyrolském prostředí náleží recepce s trezorem, výtah (do 2. poschodí), společenská místnost, Wi-Fi (v ceně), místnost na snídaně, restaurace, světnice v tyrolském stylu a bar s piánem.

Ve wellness zařízení Vám bude k dispozici zdarma krytý bazén s protiproudovým zařízením, sauna, kabinka s infračerveným zářením a relaxační místnost s panoramatickým výhledem. Za poplatek si přímo na místě můžete objednat také masáže. Najdete zde i lyžárnu s parkovací garáží (v ceně).

Pokoje
Pohodlné pokoje zařízené v tyrolském stylu jsou vybaveny sprchou s WC, satelitní TV, Wi-Fi (v ceně), fénem na vlasy, telefonem, rádiem, trezorem, koutkem k posezení popř. ke čtení a částečně balkonem.

Stravování
V ceně ubytování je zahrnuta polopenze skládající se z bohaté snídaně ve formě švédských stolů s müsli koutkem a čerstvými produkty od místních zemědělců, večer pak menu o čtyřech chodech dle vlastního výběru se salátovým bufetem. Vegetariánská jídla jsou možná. Vánoční a silvestrovské menu je také zahrnuto v ceně.