Crans Montana, Crans Montana (Švýcarsko) – 23.064,-

22.2. (čtvrtek) – 1.3. (čtvrtek), polopenze

Hotel Valaisia

Hotel: Hotel Valaisia ​​zaručuje nádherný výhled na Valais hor – od Simplon do hinuber Mont Blanc. Dům je klidná a přitom centrální polohu na rezervním náhorní plošině Crans-Montana ve slunné Valais. Ihned je spodní stanice Grand signálu vedle hotelu. Centrum, s kasino a butiků několika minut.

Umístění a vzdálenostech: Centrum města: Montana 200 m Boční dům: Montana 20 m, obchod s potravinami: Montana 200 m, nákupních míst: Montana 200 m, vlakové nádraží: Funiculaire Montana 1 km, autobusová zastávka: Montana 50 m, letiště: Ženeva 200 km, Vysoká nadmořská výška resortu: 1500 m, Veřejné koupaliště / jezero: Etang Long, ski / vlekům: velký signál Montana 50 m, sjezdové lyžování možné až: Ne, hotelovou kyvadlovou dopravou: Ne.

Obecné vybavení: recepce, hala / lobby, denní místnost, Wireless-LAN inclusive, lyžárna, výtah, garáž: proti poplatek na místě, CHF 12, – za den na pohotovosti, jídelna, restaurace, bar, kavárna, terasa, nekuřácké domu, vedlejší budova je spojena podzemí s chodbou do hlavní budovy.

Pokoje: jesle jako přeplnění Všechny typy pokojů možného, ​​sprcha / WC, fén, župan k zapůjčení: proti poplatek na místě, CHF 10, – za pobyt, balkon / terasa: Případně, gauč: částečně, rádio, telefon, SAT TV, WLAN včetně, trezor inclusive, Nekuřácký objekt, podmíněné pokoje se nacházejí v hlavní nebo sousedního domu, v závislosti na jejich hovor.

Typy Pokoj / apartmán: 2 Bed sprcha / WC, severní strana, ~ 20 m2, 2-4 lůžka sprcha / WC / balkón, 3. a 4. osoba na přistýlce nebo rozkládací pohovkou, jižní straně, 20 – 28 m2, 1-2 lůžko sprchové / WC, Single / Single s dítětem, severní straně, ~ 16 m2, 1x lůžko, sprcha / WC / balkon, jižní strana, ~ 16 m2, 2 lůžka sprcha / WC / balkon, jižní strana, ~ 20 m2.

Poplatky jsou služby: Pobytová taxa: 2,50 CHF za osobu / noc, od 6 do 15,9 let CHF 1,25 za dítě / noc.

Zahrnuty do fitness a wellness centra: lázně: ~ 2000 m2 vnitřní a venkovní bazény: Pro děti od 4 let. Pouze v doprovodu dospělé osoby. Krytý bazén: Solbad s 33deg, 14 x 8 m s podvodními masážemi, perličkovými lůžky, masážní a krku sprchy, divoké kanálu, ~ 112 m2, plavecký bazén 12 x 8 m s dětským bazénem (pokud počasí dovolí), ~ 96 m2, parní lázeň, sanarium, lekce pro akvarijní posilovně DI a DO ráno (jak je vyslán na místě.) Otevření: z7:30 do 20:30, se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Poplatky jsou ve fitness a spa: relaxační místnosti; Solárium, masáže, Otevírání: od 07:30 od 20:30 změnit bez předchozího upozornění.

Jídlo v ceně: polopenze, Begrussungsdrink: v neděli večer, snídaně-bufet, večeře (4 cesta): (. 24.12) menu nebo bufet, vánoční večeři: Nádherný 4-chodové večeře, silvestrovská večeře: krásném 4 chodech.

Zábava V ceně: Posilovna: od 07:30 od 20:30 změnit bez předchozího upozornění.

Děti: Dětská postýlka na objednávku, herna: neudržováne, dětské hřiště, dětské menu, vysoká židle: na vyžádání.

Domácí zvířata: Psi jsou povolena pouze v pokojích vedle dveří, je to možné po předchozí domluvě a v závislosti na dostupnosti, CHF 10.- za psa / noc na starosti místně, bez jídla.

Zimní tip: lyžařského střediska Crans-Montana, Aminona je dobře známá a oblíbená nejen ve sportovních kruzích. Se 140 km sjezdovek a velmi dobrou infrastrukturou v místě, to zapůsobilo každému úředník /, ať už od nováčka k Freak!

Různé: Platební karty: debetní karta / EC-karty, Mastercard, Visa, Invalidní vozík: Ne, Příjezd od: 15:00 Check-out do: 10:00.