Arosa, Arosa (Švýcarsko) – 35.056,-

4.2. (sobota) – 11.2. (sobota), polopenze

Hotel The Excelsior

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel The Excelsior se nachází v klidné poloze střediska Arosa, jen cca 300 m od centra. K lyžařskému středisku Arosa je to cca 1,5 km a dostanete se k němu vlastním hotelovým shuttelem nebo veřejným skibusem, který staví cca 200 m od domu. Za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až k domu a na trasu pro běžkaře se dostanete po cca 3 km.

K vybavení stylového ubytování patří hotelová hala se vstupní částí a recepcí, výtah, Wi-Fi, společenská místnost, restaurace “Montanara” a “Bündnerstübli”, “1822”, lyžárna a místnost na lyžáky. Parkovací místa a veřejná parkovací garáž (vzdálená cca 1,5 km) jsou k dispozici v limitovaném počtu a za poplatek (bez možnosti rezervace).

Wellness zařízení o rozloze cca 250 m² nabízí krytý bazén, finskou saunu, bio saunu, parní lázeň, sanárium a relaxační místnost a je vám k dispozici zdarma. Rovněž můžete bezplatně využít posilovnu. Dále existuje možnost zahrát si kulečník nebo si vypůjčit brusle (dle dostupnosti).

Pokoje
Stylově zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, Wi-Fi, rádio, bezpečnostní schránku, fén na vlasy a minibar (za poplatek). Pokoje se nacházejí v hlavní budově nebo ve vedlejších budovách spojených průchodem s hlavní budovou.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá z vyvážené snídaně formou švédských stolů a menu o třech chodech večer. O Vánocích se podává vánoční večeře.