Engelberg Titlis, Engelberg (Švýcarsko) – 22.201,-

23.1. (neděle) – 30.1. (neděle), polopenze

Hotel Berghotel Trübsee

Berghotel Trübsee se nachází uprostřed lyžařského střediska Engelberg-Titlis v nadmořské výšce 1 800 m. Právě zde máte jedinečnou možnost zanechat z rána jako první své stopy na čerstvém sněhu, ubytování je uprostřed lyžařského střediska! Do centra Engelbergu se dostanete na lyžích přes sjezdovku do údolí nebo lanovkou (cca 10 minut jízdy).

Hotel s krásným výhledem na okolní hory má k dispozici hotelovou halu, recepci, výtah, internetový koutek a Wi-Fi, jídelnu na snídaně, restauraci, bar, domácí kino, dětský koutek, lyžárnu se sušákem na lyžáky, s přímím přístupem na sjezdovku a terasu.

Sauna je k dispozici zdarma denně od 16.00 do 20.00 hodin. Před hotelem se nachází kluziště.

U dolní stanice lanovky Engelberg-Titlis je na objednaný pokoj k dispozici jedno parkovací místo zdarma (místo vám bude obligátně přiděleno personálem ve středisku). Zavazadla můžete k ubytování dopravit lanovkou nebo je nechat k hotelu dopravit zdarma (po předchozím nahlášení přímo u hotelu).

Hosté obdrží v Engelbergu kartičku pro hosty, s kterou získají početní slevy a bezplatné služby př. využívaní skibusu, běžkařských tratí, různá wellness zařízení a jiné (změny a omezení služeb vyhrazena, viz informace na místě).

Pokoje
Útulné pokoje mají sprchu s WC, fén na vlasy, plochou TV, Wi-Fi, rádio a telefon. Pokoje Superior mají navíc koutek k sezení a částečně i balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá je snídaně formou švédských stolů a večerní menu o čtyřech chodech. Vánoční a silvestrovské menu je rovněž zahrnuto v ceně. Dětské menu je na vyžádaní také k dispozici.

Systém O-N
V tomto ubytování platí pro hosty od 16 let Systém O-T, tj. mohou zde být ubytované pouze osoby s ukončeným očkováním nebo osoby, které prodělaly onemocnění.