Westallgäu, Oberstaufen (Německo) – 21.398,-

2.2. (sobota) – 9.2. (sobota), polopenze

Hotel Golf & Alpin Wellness Resort Hotel Ludwig

Komfortní čtyřhvězdičkový Superior Golf & Alpin Wellness Resort Hotel Ludwig leží v místní části Steibis, asi 5 km od centra Oberstaufenu a od aquaparku Aquaria. Vstup do lyžařského střediska Skiarena Oberstaufen leží přímo naproti hotelu (cca 50 m). Zastávka hromadné dopravy je vzdálena od hotelu 100 m.

K vybavení moderního hotelu patří vstupní prostor s recepcí, výtah, lobby, jídelna a bar. Wellness zařízení, které můžete bezplatně využít (otevírací doba dle vývěsky), nabízí posilovnu, krytý bazén, parní lázeň, saunu, finskou saunu, biosaunu, kabinku s infračerveným zářením, relaxační místnost a vířivku. Za poplatek můžete kromě toho využít také solárium, nabídku centra krásy a masáže (otevírací doba dle domluvy). Mimo jiné obdrží každý host wellness slevu ve výši 30 € na masáže.

K tomu je připraven hotelový program, kterého se můžete zdarma zúčastnit (viz informace na místě). Bezplatné parkoviště a parkovací garáže za poplatek jsou dle dispozice u domu.

Pokoje
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon a balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů s bio koutkem, čerstvě připravených vaječných pokrmů a bavorských specialit a dále z večerního gurmánského menu (na výběr ze tří hlavních jídel) s předkrmem a salátovým bufetem. Kromě toho je odpoledne připraven „Tea-Time” s čajem a moučníkem na galerii krále Ludwiga. Na přání lze za poplatek připravit lázeňskou a vitální kuchyni (lehce stravitelná, bez soli, max. 800 kcal).