Breuil – Cervinia, Cervinia (Itálie) – 27.785,-

28.1. (sobota) – 4.2. (sobota), polopenze

Hotel Lo Stambecco

Tříhvězdičkový komfortní hotel Lo Stambecco se nachází v klidné poloze a v lyžařském středisku v nadmořské výšce cca 2 500 m a dostanete se k němu pouze přibližně 50 m vzdálenou kabinovou lanovkou. Centrum městečka Cervinia s mnoha bary, restauracemi a obchody leží ve vzdálenosti cca 800 m a také do něj se dostanete pouze lanovkou.

K vybavení domu patří recepce, výtah, lobby, Wi-Fi, společenská místnost s TV, čítárna, úschovna zavazadel, jídelna se snídaňovou místností, restaurace, vinný sklípek, bar, kavárna a diskotéka, lyžárna a také terasa.

Za poplatek můžete využít obligatorní klubovou kartu, která Vám umožní vstup do wellness zařízení se saunou, vířivkou a zážitkovou sprchou, dětským brouzdalištěm a možností hlídání dětí, ale také místnost na stolní tenis a billiard je k využití (viz informace na místě). Masáže jsou za poplatek. Rovněž můžete zdarma využít velkou posilovnu. Bezplatné parkoviště je vám k dispozici na vyžádání v Cervinii u lanovky.

Pokoje
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, TV, telefon, Wi-Fi , bezpečnostní schránku a fén na vlasy.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů. Večer se podává menu o třech chodech. Vegetariánské menu, dietní kuchyně a také menu pro malé hosty je k dispozici (na vyžádání). Navíc pořádá hotel příležitostně tématické večery. O Vánocích (24.12.) a na Silvestra se servíruje speciální večeře, která je již zahrnuta v ceně zájezdu.