Westallgäu, Oberstaufen (Německo) – 28.815,-

13.1. (sobota) – 20.1. (sobota), polopenze

Hotel Golf & Alpin Wellness Resort Hotel Ludwig

Komfortní čtyřhvězdičkový superior Golf & Alpin Wellness Resort Hotel Ludwig Royal se nachází na klidném místě v městské části Steibis, asi 5 km od centra Oberstaufen a zážitkového bazénu Aquaria. Nástup do cca 1 km vzdálené Skiarény Imberg prostřednictvím dvou vleků leží asi 50 m od hotelu.

K vybavení moderního hotelu patří recepce, Wi-Fi, výtah, lobby, restaurace, jídelna na snídaně, bar, lyžárna, terasa, bezplatné parkoviště a zpoplatněná parkovací garáž (dle dostupnosti).

Komfortní a prostorné wellness zařízení na 1 800 m² (otevírací doba viz vývěska) disponuje krytým bazénem, parní lázní, kabinkou s infračerveným zářením, finskou saunou, bio saunou, vířivkou a relaxační místností. Zdarma rovněž můžete využít posilovnu s kardio a fitness přístroji. Za poplatek si můžete dopřát solárium stejně jako nabídku centra krásy a masáže (otevírací doba viz informace na místě). Dále na plně platící osobu obdržíte 20 % slevu na wellness masáže.

Účast na volnočasových aktivitách hotelu (viz vývěska na místě) je již zahrnuta v ceně. Kromě toho obdržíte 22 % slevu na denní skipas do Imberg Arény (zimní provoz) a 10 % slevu na oblečení u Sport Hauber.

Stravování
Polopenze PLUS v ceně dovolené zahrnuje bohatou snídani formou bufetu, odpolední svačinku (14.00 – 15.30 hod.) a bufet nebo večeři o čtyřech chodech s možností výběru.