Wilder Kaiser – Brixental / Hohe Salve, Bad Häring (Rakousko) – 18.988,-

24.3. (neděle) – 31.3. (neděle), polopenze

Penzion Gasthof & Restaurant Schermer

Rodinný Gasthof & Restaurant hotel Schermer se nachází ve středisku Bad Häring, cca 800 m od centra a v bezprostřední blízkosti lázeňského centra. K možnostem nákupu se dostanete již po cca 500 m. Skibus staví u domu a zaveze vás ke vstupu do lyžařského střediska v Hopfgarten (v období 23.12.23 – 03.03.24, po předchozím přihlášení se na recepci, do 18 hod. předchozího dne). S vlastním automobilem se k lanovce Salvista v Itteru dostanete již po cca 10 km. Vstup na trasu pro běžkaře najdete po cca 300 m.

K vybavení tradičního hotelu patří recepce, výtah, restaurace, jídelna na snídaně, bar, společenská místnost, Wi-Fi, lyžárna a terasa. Bezplatné parkoviště stejně jako parkovací garáž (za poplatek) jsou zde také dle dostupnosti.

Pokoje
Světlé a příjemné pokoje mají sprchu s WC, kabelovou TV, Wi-Fi, rádio, fén na vlasy, trezor a u některých je i balkon nebo terasa.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů a večerního menu o třech chodech s možností výběru (hlavní chod na výběr, z nichž jeden je vegetariánský) a částečně se salátovým bufetem. Po předobjednávce je možné i bezlepkové a bezlaktózové stravování a dietní kuchyně (každé za poplatek). Vánoční (24.12.) a silvestrovské menu jsou již v ceně.